Trvalé dopravní značení
Trvalé
dopravní značení
Přechodné dopravní značení
Přechodné
dopravní značení
Městský mobiliář
Městský mobiliář,
orientační systémy
Reklamy a reklamní značky
Reklamy,
reklamní značky
Projekty dopravního značení
DIO,
projekty
Inženýring a jednání s úřady
DIR,
inženýring

Komplexní služby dopravního značení pro Mladou Boleslav a okolí

Dopravní značení Mladá Boleslav

Trvalé dopravní značení Mladá Boleslav

Provádíme kompletní dodávky a instalaci svislého dopravního značení a doplňků pozemních komunikací v Mladé Boleslavi, nástřik a nátěr vodorovného dopravního značení v provedení barva i plast. Více informací o trvalém dopravním značení.

 

Přechodné dopravní značení Mladá Boleslav

Pronájem dopravního značení pro Mladou Boleslav, světelných zábran a dalších produktů spojených s uzavírkami a rekonstrukcemi pražských silnic. Zajistíme kompletní uzávěru dle Vašich požadavků. Přechodné dopravní značení detailně.

 

Městský mobiliář a orientační systémy pro Mladou Boleslav

V Mladé Boleslavi dodáváme a montujeme prvky městského mobiliáře. A to hlavně příslušenství autobusových zastávek, přechodové lávky, dopravní silniční zrcadla, dopravní značení, informační vitríny, městské zábradlí a sloupky, odpadkové koše, držáky pytlíků pro zvířecí exkrementy, parkové lavičky, stoly a sety parkovací zábrany, stojany na kola (kolostavy). Dodáváme a montujeme orientační systémy i v areálech firem. Na přání zpracujeme grafický návrh orientačního systému.

 

Dopravně inženýrské opatření, projekty a inženýring

Dle Vašich požadavků zpracujeme návrh dopravně inženýrských opatření (DIO) nebo návrh trvalého dopravního značení. Zajišťujeme povolení zvláštního užívání, uzavírek, umístění (stanovení) trvalého i přechodného dopravního značení včetně vyjádření vlastníků komunikací a dotčených orgánů státní správy či Policie ČR.

 

Ceník dopravního značení

Ceny jsou závislé na konkrétních požadavcích a tak nás požádejte o cenovou nabídku. Rádi ji pro Vás vytvoříme.

Nezávazná cenová nabídka

Firma SEDOZ Dopravní Značení vám vypracuje nezávaznou cenovou nabídku na montáž, instalaci, pronájem, prodej dopravního značení či vyřízení potřebných povolení.